No sBlock: TELL_FRIEND_LINK in file: templates/container.tpl
Al. Piastowskie - Miejski Zarząd Dróg (MZD) w Cieszynie
Newsletter
ePUAP

 

A A A

Al. Piastowskie

 Informujemy, że od dnia 5 grudnia br. na Alejach Piastowskich w Cieszynie rozpoczną się prace związane z zadaniem pn: "Utwardzenie terenu poprzez stworzenie ciągu pieszo - rowerowego wraz z remontem koryta Młynówki Cieszyńskiej w związku z realizacją projektu" Open Air Muzeum. Cieszyn. Cesky Tesin" w Cieszynie"

 

 

Całe zadanie obejmuje swym zakresem stworzenie „Open Air Muzeum. Cieszyn. Cesky Tesin”, poprzez wykonanie ciągu pieszo- rowerowego wraz z przebudową koryta Młynówki Cieszyńskiej, montażem gablot podświetlanych, montażem elementów małej architektury, montażem siedzisk indywidualnych (Kół Czasu, siedzisk drewnianych), montażem oświetlenia, wykonaniem nawierzchni żwirowej w obrębie stojaków na rowery oraz siedzisk indywidualnych, budową górki widokowej, remontem wskazanych odcinków istniejącej barierki, wycinką drzew oraz przesadzeniem istniejących krzewów oraz nowe nasadzenia w postaci zieleni wysokiej, średniej i niskiej. Realizacja zadania dotyczy odcinka alei Piastowskiej w Cieszynie od ulicy Zamkowej do ulicy Sportowej.

 

 

W związku z powyższym od dnia 5 grudnia br. Aleja Piastowska od ul. Zamkowej do ul. Sportowej zostanie zamknięta dla ruchu pieszego i rowerowego.

 

 

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Autor:gszew
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com