No sBlock: TELL_FRIEND_LINK in file: templates/container.tpl
Piastowskie kontynuacja - Mini Strefy Sportu i Rekreacji - Miejski Zarząd Dróg (MZD) w Cieszynie
Newsletter
ePUAP

 

A A A

Piastowskie kontynuacja - Mini Strefy Sportu i Rekreacji

Na przedmiotowe zadanie składa się:

  • zakup i montaż dwóch urządzeń tj:

- Poręcze gimnastyczne – urządzenie do ćwiczeń gimnastycznych, dł. 2,52m, szer. 0,52m, wys. 1,2m (wys. poręczy 1,0m). Słupy główne o średnicy 125mm wykonane ze stali galwanizowanej pokryte farbą proszkową w odcieniach szarości zakończone nasadkami poliamidowymi, poręcze z rur o średnicy 40mm wykonane ze stali nierdzewnej. Łączenie między rurami i słupami wykonane z odlewanego poliamidu. Śruby ze stali nierdzewnej osłonięte nasadkami poliamidowymi.


- Deskorolka na szynie – Deska zamontowana na specjalnej szynie o kształcie łuku oraz uchwyty do trzymania pozwalają zjeżdżać z jednego końca szyny na drugi lub podciągając się próbować oderwać nogi od rozpędzonej deski i stanąć na niej ponownie po wykonaniu ćwiczenia. Wymiary urządzenia: dł. 5,12m (7,8m z zastrzałami), szer. 4,68m, wys. 3,2m. Słupy nośne o średnicy 125mm, wykonane ze stali galwanizowanej pokrytej farbą proszkową w odcieniach szarości zakończone nasadkami poliamidowymi. Szyna wykonana ze stali nierdzewnej, wyposażona w ograniczniki dla ruchu deski. Deska pokryta gumą zapobiegającą poślizgom nóg w trakcie ruchu, wykonana ze stali nierdzewnej, przymocowana do szyny za pomocą kul zapewniających płynny ruch. Śruby ze stali nierdzewnej osłonięte nasadkami poliamidowymi.

  • wykonanie podłoża z piasku jako nawierzchni bezpiecznej,
  • wykonanie wszelkich niezbędnych robót budowlanych związanych z realizacją zadania (roboty ziemne, niwelacja terenu, prace porządkowe itp) 

 

Termin składania ofert upływa dnia 21.04.2017r. o godz. 12:00.

Termin wykonania zamówienia: do dnia 31.08.2017 r.

 

21.04.2017r.

Informujemy, że do siedziby Miejskiego Zarządu Drógnie wpłynęły oferty. W związku z powyższym postępowanie zostanie powtórzone.

 

31.05.2017r.

Informujemy, że w powtórzonym postępowaniu wybrana została oferta firmy: Bud - Rol Reclik Bogusław ul. Marii Konopnickiej 2a, 43 - 252 Golasowice

 

Autor:gszew

  
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com