No sBlock: TELL_FRIEND_LINK in file: templates/container.tpl
Wyjaśnienie ws. zagospodarowania skweru przy ul. Śrutarskiej w Cieszynie przez grupę nieformalną „Aktywni Obywatele” - Miejski Zarząd Dróg (MZD) w Cieszynie
Newsletter
ePUAP

 

A A A

Wyjaśnienie ws. zagospodarowania skweru przy ul. Śrutarskiej w Cieszynie przez grupę nieformalną „Aktywni Obywatele”

Uprzejmie wyjaśniam, iż w miesiącu lipcu br. uzgodniony został zakres zagospodarowania i bieżącego utrzymana skweru przy ul. Śrutarskiej w Cieszynie przez grupę nieformalną „Aktywni Obywatele”.

Pracownicy Miejskiego Zarządu Dróg w Cieszynie szanują tę społeczną inicjatywę, a działania jakie poczyniono w dniu 29 sierpnia br. nie powinny mieć miejsca. Dlatego też za zaistniałą sytuację proszę przyjąć nasze przeprosiny.


Pracownik odpowiedzialny za organizację i porządek w procesie pracy Działu Zieleni Miejskiej i Oczyszczania Miasta poczuwa się do odpowiedzialności i zadeklarował swój czynny udział w realizacji przywrócenia skweru do stanu pierwotnego, w tym do dokonania nasadzeń na własny koszt.


Mamy nadzieję, że zaistniała sytuacja nie będzie miała wpływu na dalsze działania grupy „Aktywni Obywatele”. Ze swojej strony deklarujemy pomoc i wsparcie, nie tylko jako pracownicy Miejskiego Zarządu Dróg, ale przede wszystkim jako obywatele, dla których wspólne dobro społeczne nie jest obojętne. 

Autor:gszew
 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com