No sBlock: TELL_FRIEND_LINK in file: templates/container.tpl
Zmiany w org. ruchu - Miejski Zarząd Dróg (MZD) w Cieszynie
Newsletter
ePUAP

 

A A A

Zmiany w org. ruchu

 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com
 • Informacje ogólne

 • ul. Bobrecka

  Informujemy, że od dnia dzisiejszego tj. 07.03.2019r. rozpoczął się remont siatki zabezpieczającej przed gołębiami, znajdującej się pod wiaduktem na ulicy Bobreckiej w Cieszynie. W związku z powyższym w czasie wykonywanych robót mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu pojazdów i pieszych oraz tymczasowe zamknięcie parkingu przy Bobreckiej pod wiaduktem.

 • ul. Frysztacka zmiana organizacji ruchu

  W związku z realizacją inwestycji drogowej związanej z przebudową ul. Frysztackiej na odcinku od ulicy Hażlaskiej do ul. Folwarcznej wraz z budową muru oporowego, od dnia 25 lutego 2019 roku przedmiotowy odcinek ulicy Frysztackiej zostanie zamknięty dla ruchu kołowego. Objazd zamkniętego odcinka drogi prowadzony będzie ulicami Zamkowa – Dojazdowa – Mostowa – Rzeżnicza – Łączna – Pawła Dombke.

   

 • Al. Piastowskie

  Informujemy, że od dnia 5 grudnia br. na Alejach Piastowskich w Cieszynie rozpoczną się prace związane z zadaniem pn: "Utwardzenie terenu poprzez stworzenie ciągu pieszo - rowerowego wraz z remontem koryta Młynówki Cieszyńskiej w związku z realizacją projektu" Open Air Muzeum. Cieszyn. Cesky Tesin" w Cieszynie"