No sBlock: TELL_FRIEND_LINK in file: templates/container.tpl
Zmiany w org. ruchu - Miejski Zarząd Dróg (MZD) w Cieszynie
Newsletter
ePUAP

 

A A A

Zmiany w org. ruchu

 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com
 • Informacje ogólne

 • ul. Frysztacka zmiana organizacji ruchu

  W związku z realizacją inwestycji drogowej związanej z przebudową ul. Frysztackiej na odcinku od ulicy Hażlaskiej do ul. Folwarcznej wraz z budową muru oporowego, od dnia 25 lutego 2019 roku przedmiotowy odcinek ulicy Frysztackiej zostanie zamknięty dla ruchu kołowego. Objazd zamkniętego odcinka drogi prowadzony będzie ulicami Zamkowa – Dojazdowa – Mostowa – Rzeżnicza – Łączna – Pawła Dombke.

   

 • ul. Górna

   W związku z awarią kanalizacji deszczowej w ulicy Górnej oraz planowanym remontem nawierzchni w dniach 10 - 11 lipca br. wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu w obrębie skrzyżowania ulic Górna - Gen. Józefa Hallera - Puńcowska.

 • ul.Świeżego

  W związku z wymianą gazociągu, od dnia 14 maja został wyłączony parking po prawej stronie (jadąc w kierunku ul. Miarki) na ul.Świeżego w Cieszynie.

   

 • Al. Piastowskie

  Informujemy, że od dnia 5 grudnia br. na Alejach Piastowskich w Cieszynie rozpoczną się prace związane z zadaniem pn: "Utwardzenie terenu poprzez stworzenie ciągu pieszo - rowerowego wraz z remontem koryta Młynówki Cieszyńskiej w związku z realizacją projektu" Open Air Muzeum. Cieszyn. Cesky Tesin" w Cieszynie" 

 • Budowa sieci ciepłowniczej

  Od dnia 01.04.2019r. Energetyka Cieszyńska przystępuje do budowy sieci ciepłowniczej w ul. Głebokiej, Olszaka i Menniczej.