No sBlock: TELL_FRIEND_LINK in file: templates/container.tpl
Zmiany w org. ruchu - Miejski Zarząd Dróg (MZD) w Cieszynie
Newsletter
ePUAP

 

A A A

Zmiany w org. ruchu

 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.facebook.com
 • Informacje ogólne

 • ul. 3 Maja

  W związku z przystąpieniem do budowy przyłączy kanalizacyjnych i wodnych do nowo powstających obiektów w tym rejonie, w dniach od 9 do 23 września br. zostanie wyłączona z ruchu kołowego ul. 3 Maja na odcinku od ul. Pawła Stalmacha do ul. Karola Miarki.

   

 • Remonty ulicy w sierpniu 2019 r.

  Miejski Zarząd Dróg w Cieszynie uprzejmie informuje o ważniejszych robotach drogowych planowanych do realizacji od sierpnia bieżącego roku, związanych z utrudnieniami i ograniczeniami w ruchu pojazdów.

 • ul. Frysztacka zmiana organizacji ruchu

  W związku z realizacją inwestycji drogowej związanej z przebudową ul. Frysztackiej na odcinku od ulicy Hażlaskiej do ul. Folwarcznej wraz z budową muru oporowego, od dnia 25 lutego 2019 roku przedmiotowy odcinek ulicy Frysztackiej zostanie zamknięty dla ruchu kołowego. Objazd zamkniętego odcinka drogi prowadzony będzie ulicami Zamkowa – Dojazdowa – Mostowa – Rzeżnicza – Łączna – Pawła Dombke.

   

 • ul. Katowicka

  Informujemy, że w ramach robót drogowych związanych z przebudową ulicy Katowickiej w Cieszynie, odcinka od skrzyżowania z ulicą Liburnia, Stawowa, do skrzyżowania z ulicą Moniuszki w dniu 12 września 2019 roku zaplanowane zostało ułożenie nawierzchni bitumicznej jezdni, ścieralnej. 

 • Budowa sieci ciepłowniczej

  Od dnia 01.04.2019r. Energetyka Cieszyńska przystępuje do budowy sieci ciepłowniczej w ul. Głebokiej, Olszaka i Menniczej.