Organizator „Święta Trzech Braci” – C.O.K. „Dom Narodowy” informuje o utrudnieniach w ruchu w centrum Cieszyna w dniach 13 – 17.06.

W związku z organizacją Święta Trzech Braci, informujemy, iż w dniach 13-17 czerwca nastąpią zmiany w organizacji ruchu w centrum Cieszyna.

Od godz. 0:00 w nocy z 12 na 13 czerwca (środa/czwartek) nastąpi zamknięcie ruchu samochodowego na Starym Targu. Obowiązywał będzie całkowity zakaz parkowania oraz ruchu samochodów aż do zakończenia ŚTB i uprzątnięcia terenu w dniu 17 czerwca (poniedziałek).

W związku z organizacją imprezy masowej w dniach 14 i 15 czerwca (piątek i sobota) w godz. 15:00-23:59 wyłączone z ruchu będą: ul. Matejki, Rynek oraz fragment ulicy Menniczej (od Rynku do ul. Olszaka). Ruch pojazdów zostanie ograniczony tylko do mieszkańców i zaopatrzenia. Prosimy także nie parkować pojazdów wzdłuż ul. Matejki.

Objazd do ul. Menniczej będzie prowadzony ulicami: Kochanowskiego – Limanowskiego – Ratuszowa – plac Dominikański – Olszaka. Ponadto 14 czerwca (piątek) w godz. 16:30-17:00 na czas przemarszu korowodu zostanie całkowicie zamknięta ul. Mennicza, ul. Głęboka i fragment ulicy Zamkowej do Mostu Przyjaźni.

Ponadto informujemy, że w dniach 14.06 – 16.06. w godzinach 10:00 – 22:00 będzie udostępniony parking na terenie Miejskiego Zarządu Dróg w Cieszynie przy ul. Liburnia 4.

Kierowców przepraszamy za utrudnienia i prosimy o dostosowanie się do znaków oraz poleceń służb porządkowych!